7. Cener 2022 rezultati - 29. 06. 2022 18:30 Embed

dužina:9,75 km

Po nevremenu (kiša i tuča) nastupilo je 71 biciklista. Svi su uspješno završili. Jedno je bio problem bilježiti rezultate u Webscorer-u. Moguće su korekcije rezultata.


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Roda 00:24:34 00'' 23,8 km/h 81,41
2. Kvasina Matija Škola biciklizma Zagreb 00:24:35 00:00:01 23,8 km/h 81,36
3. Gal Goran BK Sloga 00:26:20 00:01:46 22,2 km/h 75,95
4. Katalenić Tomislav Klub Sic 00:26:36 00:02:02 22,0 km/h 75,19
5. Juranić Marko TK 3max 00:26:38 00:02:04 22,0 km/h 75,09
6. Beđić Matija BK Vid Ročić 00:26:42 00:02:08 21,9 km/h 74,91
7. Strugar Dražen BK Storm 00:26:59 00:02:25 21,7 km/h 74,12
8. Sever Pavao Individualac 00:27:24 00:02:50 21,4 km/h 72,99
9. Marojević Ivan BK Dinamo 00:28:42 00:04:08 20,4 km/h 69,69
10. Pribanić Bernard Škola biciklizma Zagreb 00:28:46 00:04:12 20,3 km/h 69,52
11. Mihočinec Ivan KASK Krapina 00:29:12 00:04:38 20,0 km/h 68,49
12. Hrnkaš Bruno Pogi team 00:29:37 00:05:03 19,8 km/h 67,53
13. Tucman Maks BK Opušteno 00:29:51 00:05:17 19,6 km/h 67,00
14. Crnogorac Filip BK Ciklus 00:30:03 00:05:29 19,5 km/h 66,56
15. Petrlić Lovro TK 3max 00:30:29 00:05:55 19,2 km/h 65,61
16. Ribić Dean BK Ciklus 00:30:32 00:05:58 19,2 km/h 65,50
17. Kišiček Perica TK 3max 00:30:33 00:05:59 19,2 km/h 65,47
18. Gunjević Bojan BK Roda 00:30:49 00:06:15 19,0 km/h 64,90
19. Sesar Vlatko BK Dinamo 00:31:10 00:06:36 18,8 km/h 64,17
20. Lončarić Silvio Škola biciklizma Zagreb 00:31:33 00:06:59 18,5 km/h 63,39
21. Godec Tihomir BK Lokomotiva 00:31:43 00:07:09 18,4 km/h 63,06
22. Zuban Dino Škola biciklizma Zagreb 00:31:46 00:07:12 18,4 km/h 62,96
23. Zinajić Miroslav BK Ciklus 00:31:50 00:07:16 18,4 km/h 62,83
24. Cvek Goran BK Dinamo 00:31:52 00:07:18 18,4 km/h 62,76
25. Ružić Davor Cro MTB team 00:31:59 00:07:25 18,3 km/h 62,53
26. Klarić Dinko BK Lokomotiva 00:32:13 00:07:39 18,2 km/h 62,08
27. Špigel Fran Individualac 00:33:09 00:08:35 17,7 km/h 60,33
28. Kovač Tihomir BK Osijek 00:33:10 00:08:36 17,6 km/h 60,30
29. Oresic Vjekoslav Han Solo 00:33:12 00:08:38 17,6 km/h 60,24
30. Repić David BK Biker 00:33:13 00:08:39 17,6 km/h 60,21
31. Antolović Ranko BK Sokol 1887 00:33:44 00:09:10 17,3 km/h 59,29
32. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:33:50 00:09:16 17,3 km/h 59,11
33. Ferek Valentino SD Lastavica 00:34:10 00:09:36 17,1 km/h 58,54
34. Sušinjak Dražen TK 3max 00:34:20 00:09:46 17,0 km/h 58,25
35. Kišiček Leon TK 3max 00:34:27 00:09:53 17,0 km/h 58,06
36. Kleković Antonio BK Storm 00:34:29 00:09:55 17,0 km/h 58,00
37. Buhin Alan Gbt Tuškanac 00:34:47 00:10:13 16,8 km/h 57,50
38. Tomičić Branko BK Ciklus 00:35:06 00:10:32 16,7 km/h 56,98
39. Laptoš Leon BK Ciklus 00:35:33 00:10:59 16,5 km/h 56,26
40. Oštrić Paul Martin Škola biciklizma Zagreb 00:35:33 '' 16,5 km/h 56,26
41. Štambuk Siniša BK Marjan 00:35:44 00:11:10 16,4 km/h 55,97
42. Đurđević Zoran BK Krpelj 00:35:51 00:11:17 16,3 km/h 55,79
43. Žunjić Dino Z-Racing 00:35:59 00:11:25 16,3 km/h 55,58
44. Zelenika Marko Individualac 00:36:06 00:11:32 16,2 km/h 55,40
45. Ivičić Dejan Individualac 00:36:52 00:12:18 15,9 km/h 54,25
46. Vranaričić Marijo Škola biciklizma Zagreb 00:36:59 00:12:25 15,8 km/h 54,08
47. Pribanić Tomislav Individualac 00:36:59 '' 15,8 km/h 54,08
48. Lovrić Mario TK Mazator 00:37:46 00:13:12 15,5 km/h 52,96
49. Čulek Filip Individualac 00:37:54 00:13:20 15,4 km/h 52,77
50. Vončina Tomislav BK Sokol 1887 00:38:11 00:13:37 15,3 km/h 52,38
51. Rnjak Toma Gbt Tuškanac 00:38:35 00:14:01 15,2 km/h 51,84
52. Tomić Milan Škola biciklizma Zagreb 00:38:52 00:14:18 15,1 km/h 51,46
53. Bilić Tomislav TK 3max 00:39:46 00:15:12 14,7 km/h 50,29
54. Magdić Tomislav Individualac 00:40:14 00:15:40 14,5 km/h 49,71
55. Fileš Lucija Škola biciklizma Zagreb 00:40:18 00:15:44 14,5 km/h 49,63
56. Gojčeta Alen Individualac 00:40:51 00:16:17 14,3 km/h 48,96
57. Škevin Višnja TK Zagreb 00:42:20 00:17:46 13,8 km/h 47,24
58. Matić Bartol Individualac 00:42:48 00:18:14 13,7 km/h 46,73
59. Vujić Ivan BK Našice 00:43:34 00:19:00 13,4 km/h 45,91
60. Pušić Marino TK 3max 00:43:36 00:19:02 13,4 km/h 45,87
61. Kutlača Zoran BK Dinamo 00:44:41 00:20:07 13,1 km/h 44,76
62. Norac Kovačić Ivica Individualac 00:45:13 00:20:39 12,9 km/h 44,23
63. Kišiček Luka TK 3max 00:45:29 00:20:55 12,9 km/h 43,97
64. Hanak Vlado TK 3max 00:46:33 00:21:59 12,6 km/h 42,96
65. Matić Toni Individualac 00:47:16 00:22:42 12,4 km/h 42,31
66. Magdalenić Veljko BK Ciklus 00:47:22 00:22:48 12,4 km/h 42,22
67. Turkulin Kosjenka Škola biciklizma Zagreb 00:48:02 00:23:28 12,2 km/h 41,64
68. Paunović Nebojša Individualac 00:50:54 00:26:20 11,5 km/h 39,29
69. Zubac Nenad HAVK Mladost 00:51:42 00:27:08 11,3 km/h 38,68
70. Kišiček Sanja TK 3max 00:52:06 00:27:32 11,2 km/h 38,39
71. Juranić Korina TK 3max 00:55:04 00:30:30 10,6 km/h 36,32