6. Cener 2022 rezultati - 15. 06. 2022 18:30 Embed

dužina:9,75 km

Na 6. kolu nastupilo je 73 biciklistica (8) i biciklista.
RASPORED TRENINGA:
7. 29. 06.
8. 06. 07.
9. 13. 07.
• JESENSKI - SUBOTOM U 9:30
10. 01. 10.
11. 08. 10.
12. 15. 10.
13. 22. 10.
KATEGORIJE: prema spolu (M i Ž) i debljini guma (MTB od 34mm i CESTA do 34mm)
Za ukupan poredak uzimaju se 7 najboljih Cenera.
PARTICIPACIJA: 20kn - Maloljetnici ne plaćaju startnine.
Osiguran je prijevoz stvari.


# Prezime i ime Klub Vrijeme Kasni Avg Bodovi
1. Benger Janko BK Roda 00:24:54 00'' 23,5 km/h 80,32
2. Bratić Ivan BK Dinamo 00:25:28 00:00:34 23,0 km/h 78,53
3. Beđić Matija BK Vid Ročić 00:26:43 00:01:49 21,9 km/h 74,86
4. Gal Goran BK Sloga 00:26:58 00:02:04 21,7 km/h 74,17
5. Sever Pavao Individualac 00:27:55 00:03:01 21,0 km/h 71,64
6. Sarić Viktor TK Zagreb 00:28:06 00:03:12 20,8 km/h 71,17
7. Tucman Maks BK Opušteno 00:28:10 00:03:16 20,8 km/h 71,01
8. Hrnkaš Bruno Pogi team 00:28:19 00:03:25 20,7 km/h 70,63
9. Mihočinec Ivan KASK Krapina 00:28:22 00:03:28 20,6 km/h 70,51
10. Bralo Goran Škola biciklizma Zagreb 00:28:38 00:03:44 20,4 km/h 69,85
11. Crnogorac Filip BK Ciklus 00:28:45 00:03:51 20,4 km/h 69,57
12. Petrlić Lovro TK 3max 00:29:22 00:04:28 19,9 km/h 68,10
13. Beus Marko BK Dinamo 00:29:25 00:04:31 19,9 km/h 67,99
14. Gunjević Bojan BK Roda 00:29:57 00:05:03 19,5 km/h 66,78
15. Pribanić Bernard Škola biciklizma Zagreb 00:30:24 00:05:30 19,2 km/h 65,79
16. Skoko Jozo BK Dinamo 00:30:25 00:05:31 19,2 km/h 65,75
17. Sesar Vlatko BK Dinamo 00:30:59 00:06:05 18,9 km/h 64,55
18. Kišiček Leon Gabrijel TK 3max 00:31:02 00:06:08 18,9 km/h 64,45
19. Kišiček Perica TK 3max 00:31:20 00:06:26 18,7 km/h 63,83
20. Oresic Vjekoslav Han Solo 00:31:25 00:06:31 18,6 km/h 63,66
21. Radas Ante BK Đuro nema nemrem 00:31:31 00:06:37 18,6 km/h 63,46
22. Torre Petar SOLI DACHAU 00:31:39 00:06:45 18,5 km/h 63,19
23. Kukec Nikola BK Dinamo 00:32:00 00:07:06 18,3 km/h 62,50
24. Antolović Ranko BK Sokol 1887 00:32:02 00:07:08 18,3 km/h 62,43
25. Zuban Dino Škola biciklizma Zagreb 00:32:39 00:07:45 17,9 km/h 61,26
26. Kvasina Matija Škola biciklizma Zagreb 00:32:39 '' 17,9 km/h 61,26
27. Tomašić Zlatko BK Storm 00:33:04 00:08:10 17,7 km/h 60,48
28. Tomičić Branko BK Ciklus 00:33:36 00:08:42 17,4 km/h 59,52
29. Jović Vedran TK 3max 00:33:42 00:08:48 17,4 km/h 59,35
30. Lypolt Hrvoje BK Ciklus 00:33:50 00:08:56 17,3 km/h 59,11
31. Bešenić Krešimir Individualac 00:34:45 00:09:51 16,8 km/h 57,55
32. Govorčin Damir Pavao Škola biciklizma Zagreb 00:34:47 00:09:53 16,8 km/h 57,50
33. Pribanić Tomislav Individualac 00:35:24 00:10:30 16,5 km/h 56,50
34. Štambuk Siniša BK Marjan 00:35:31 00:10:37 16,5 km/h 56,31
35. Barbic Fabijan Škola biciklizma Zagreb 00:35:42 00:10:48 16,4 km/h 56,02
36. Vranaričić Marijo Škola biciklizma Zagreb 00:35:52 00:10:58 16,3 km/h 55,76
37. Rnjak Tomo Gbt Tuškanac 00:35:57 00:11:03 16,3 km/h 55,63
38. Roščić Daniel Škola biciklizma Zagreb 00:36:02 00:11:08 16,2 km/h 55,50
39. Oštrić Paul Martin Škola biciklizma Zagreb 00:36:06 00:11:12 16,2 km/h 55,40
40. Vončina Tomislav BK Sokol 1887 00:36:15 00:11:21 16,1 km/h 55,17
41. Grgić Mato Cro MTB team 00:36:53 00:11:59 15,9 km/h 54,23
42. Ćaćić Mihovil Individualac 00:36:59 00:12:05 15,8 km/h 54,08
43. Tomić Milan Škola biciklizma Zagreb 00:37:55 00:13:01 15,4 km/h 52,75
44. Vujić Ivan BK Našice 00:38:33 00:13:39 15,2 km/h 51,88
45. Lovrić Mario TK Mazator 00:38:49 00:13:55 15,1 km/h 51,52
46. Bilić Tomislav TK 3max 00:39:13 00:14:19 14,9 km/h 51,00
47. Suknaić Filip BK Sokol 1887 00:39:39 00:14:45 14,8 km/h 50,44
48. Fileš Lucija Škola biciklizma Zagreb 00:40:41 00:15:47 14,4 km/h 49,16
49. Jukica Hrvoje BK Krpelj 00:41:05 00:16:11 14,2 km/h 48,68
50. Magdić Tomislav Individualac 00:41:49 00:16:55 14,0 km/h 47,83
51. Katalenić Marko BK Krpelj 00:42:05 00:17:11 13,9 km/h 47,52
52. Ranogajec Vjekoslav Individualac 00:42:06 00:17:12 13,9 km/h 47,51
53. Rajh Arijan TK Zrinski 00:42:24 00:17:30 13,8 km/h 47,17
54. Mandić Denis Individualac 00:42:24 '' 13,8 km/h 47,17
55. Perić Marin TK Zrinski 00:42:35 00:17:41 13,7 km/h 46,97
56. Urdih Štefanac Alenka TK Zrinski 00:42:36 00:17:42 13,7 km/h 46,95
57. Škevin Višnja TK Zagreb 00:43:36 00:18:42 13,4 km/h 45,87
58. Kišićek Luka TK 3max 00:46:15 00:21:21 12,7 km/h 43,24
59. Magdalenić Veljko BK Ciklus 00:46:19 00:21:25 12,6 km/h 43,18
60. Šimpović Damir BK Dinamo 00:46:23 00:21:29 12,6 km/h 43,12
61. Svilar Matej TK 3max 00:47:49 00:22:55 12,2 km/h 41,83
62. Rosan Bruno Individualac 00:48:19 00:23:25 12,1 km/h 41,39
63. Čordaš Tibor Individualac 00:48:45 00:23:51 12,0 km/h 41,03
64. Budinski Mario BK Krpelj 00:49:29 00:24:35 11,8 km/h 40,42
65. Mikuljan Boris RBK Dukat 00:49:41 00:24:47 11,8 km/h 40,25
66. Juranić Rina TK 3max 00:49:55 00:25:01 11,7 km/h 40,07
67. Marić Marijana Individualac 00:50:03 00:25:09 11,7 km/h 39,96
68. Kišiček Sanja TK 3max 00:50:30 00:25:36 11,6 km/h 39,60
69. Sertić Ivona TK Zrinski 00:51:01 00:26:07 11,5 km/h 39,20
70. Petković Krešimir Individualac 00:53:58 00:29:04 10,8 km/h 37,06
71. Filo Nikola SKNS 00:56:59 00:32:05 10,3 km/h 35,10
72. Žućko Jelena SKNS 00:57:58 00:33:04 10,1 km/h 34,50